Quality Schools International-QSI یک مجموعه مدارس غیر انتفاعی است که در سال 1971 با کارکنان متخصص و با تجربه، فعالیت خود را آغاز نمود. در حال حاضر این مدارس در بسیاری از کشورها از جمله، اسلواکی، مالتا، اسلوونی و گرجستان مشغول به فعالیت می باشند.

این مدرسه در سال 1995 در پایتخت گرجستان ، تفلیس ، تاسیس گردید. QSI آموزش با کیفیت بسیار بالا به زبان انگلیسی را برای دوره های ابتدایی و دبیرستانی عرضه می دارد.

دوره ها

انواع دوره های تحصیلی در این مدرسه عبارت است از:

        پیش از مدرسه

 • برنامه ی 2 ساله ها
 • برنامه ی 3 و 4 ساله

         دبستان

 • برنامه ی 5 ساله ها

در این دوره دانش آموزان مهارت ها و رفتارهای لازم را برای انضباط آکادمیکی فرا می گیرد. انواع تجارب کسب شده در این دوره به ارتقای مهارت های فیزیکی، لمسی و بینایی می پردازد. در این دوره به دانش آموزان مهارت های خواندنی، ریاضیات، مهارت های گفتاری و نوشتاری، علوم و مطالعات فرهنگی تدریس می گردد. علاوه بر این موارد، تاکید بر گسترش پیشرفت های کلاس های متنوع موسیقی، کامپیوتر و آموزش های فیزیکی نیز وجود دارد.

 • برنامه ی سنین 6 تا 11 سال

در این دوره دانش آموزان برنامه های تحصیلی کامل ریاضیات، خواندن و هنرهای زبانی، علوم، مطالعات فرهنگی، موسیقی و آموزشهای فیزیک را یاد می گیرند. علاوه بر این در تمامی دروس استفاده از کامپیوتر نیز وجود دارد. برنامه های دوره ی زبان انگلیسی فشرده برای آن دسته از دانش آموزانی که انگلیسی زبان رسمی آن ها نبوده نیز وجود دارد. علاوه بر این زبان های گرجی، روسی، آلمانی و فرانسوی نیز به عنوان سایر زبان ها به دلخواه برای یادگیری وجود دارد.

          راهنمایی

 • دوره ی سنین 12 تا 13 سال

در این دوره دانش آموزان به صورت جدی تر برنامه های آکادمیکی ریاضی، هنر های خواندن و زبانی، علوم، مطالعات فرهنگی، هنر، موسیقی و آموزش های فیزیکی را دنبال می نمایند. برنامه های دوره ی زبان انگلیسی فشرده برای آن دسته از دانش آموزانی که انگلیسی زبان رسمی آن ها نبوده نیز وجود دارد. علاوه بر این زبان های گرجی، روسی، آلمانی و فرانسوی نیز به عنوان سایر زبان ها به دلخواه برای یادگیری وجود دارد. برنامه ی انتخابی استفاده از کامپیوتر نیز وجود دارد.

          دبیرستان

این دوره دانش آموزان را برای کالج ها و دانشگاه های آمریکا و سایر کشورها آماده می سازد. برنامه های اساسی این دوره عبارتند از ریاضیات، علوم آزمایشگاهی(زیست، فیزیک و شیمی)، مطالعات فرهنگی جهان و تاریخ، ادبیات جهان، ادبیات و دستور زبان انگلیسی، هنر، موسیقی، آموزش های فیزیکی، فرانسه و روسی و سواد کامپیوتری. این واحد ها هر سال بر حسب نیاز دانش آموز به وی آموزش داده می شود. دیپلم های اهدایی به صورت عمومی، آکادمیکی و آکادمیکی افتخاری می باشد.

ثبت نام

در حال حاضر 238 دانش آموز در این مدرسه مشغول به تحصیل می باشند. 43% این دانش آموزان پاسپورت آمریکایی دارند.

روش ثبت نام

 1. بازدید از QSI

والدین متقاضی با بخش پذیرش مدرسه تماس حاصل کرده و با تعیین وقت می توانند از مدرسه بازدید داشته و به مدیر و بخش اجرایی معرفی شوند.

 1. ثبت نام

پس از انتخاب این مدرسه، فرم های لازم تکمیل می شود. والدین باید یک عکس، کپی تمامی سوابق تحصیلی و مبلغ غیر قابل بازگشت 300 دلاری را برای هر یک از فرزندان خود به همراه داشته باشند.

 1. امتحان و نام نویسی

آن دسته که زبان انگلیسی زبان رسمی آن ها نیست ابتدا در دوره های آماده سازی آن شرکت می کنند و پس از امتحان و ارزشیابی آن ها، امکان ثبت نام در کلاس ها را دارند.

مدارک ضروری

 • عکس دانش آموز
 • کپی پاسپورت یا گواهی تولد
 • کپی سوابق تحصیلی
 • گزارش های واکسیناسیون

تقویم

 • ترم اول: روز اول؛ 24 آگوست

روز آخر؛ 15 دسامبر

 • ترم دوم: روز اول؛ 8 ژانویه

روز آخر؛ 30 مارچ

 • ترم سوم: روز اول؛ 2 آپریل

روز آخر؛ 14 ژوئن

تماس بگیرید
فارسی