خرید پاسپورت گرنادا

گرنادا ، یکی از زیباترین جزایر هند غربی(منطقه ای در شمال اقیانوس اطلس واقع در دریای کارائیب)، می باشد.طبیعت کم نظیر، مناظر نفس گیر از جمله آبشارهای کوهستانی و سواحل طلایی که توسط جنگل های استوایی پوشیده شده اند، تمایل بازدیدکنندگان را برای مسافرت به گرانادا افزایش داده است.

بزرگی گرنادا 34 کیلومتر مربع است و جمعیت آن در حدود 110.000 نفر تقریب زده شده است.

پایتخت گرنادا

پایتخت گرنادا، شهر سینت جورجس می باشد که به سرزمین ادویه معروف می باشد. سینت جورجس این نام را به دلیل تولید فراوان انواع ادویه و به خصوص جوز هندی کسب کرده است. صنعت توریست در گرنادا همواره از مهم ترین فاکتورهای اقتصادی جزیره بوده است و این صنعت در طول سال ها، رشد قابل توجهی داشته است. دیگر موارد تاثیرگذار در اقتصاد گرنادا، صادرات انواع ادویه و فلفل می باشد.همچنین صنعت شکلات بسیار گسترده و پیشرفته می باشد.

واحد پول گرانادا

واحد پول، دلار کارائیب شرقی است که یک دلار آمریکا معادل 2.70017 دلار کارائیب شرقی و 1 یورو معادل 3.02221 دلار کارائیب شرقی است.

زبان رسمی 

زبان رسمی ، زبان انگلیسی می باشد. با این وجود زبان کریول گرنادا که از دو زبان کریول انگلیسی و کریول فرانسه است، نیز گویش می گردد. این کشور یکی از کشورهای مشترک المنافع می باشد و رئیس دولت یا رئیس کشور، ملکه ی الیزابت دوم است.

وضعیت آب و هوا

میانگین دما از 24 تا 30 درجه ی سانتی گراد متغیر است. دما اغلب گرم بوده و سردترین ماه های سال، ماه نوامبر و ماه فوریه می باشد.

تماس بگیرید
فارسی