تحصیل در گرجستان اخیرا یکی از مقاصد و هدف های متقاضیان ایرانی بوده است. دانشگاه های گرجستان با دارا بودن استاندارد های تحصیلی اروپایی از بهترین و نزدیک ترین گزینه ها برای دانش آموزان ایرانی می باشد. این کشور با دارا بودن پتانسیل بسیار زیاد در زمینه های مختلف گردشگری و پیشرفت به عنوان یکی از کشورهای با درصد پایین ریسک سرمایه گذاری به سمت یک مرکز فعال اقتصادی در خواهد آمد.

بدیهی است متقاضیانی که در این کشور در حال تحصیل و یا کار و زندگی هستند می توانند این موضوع را به عنوان یک سرمایه گذاری و آینده نگری برای خود و فرزندانشان در نظر داشته باشند.

تحصیل در گرجستان به دلیل پایین بودن هزینه های تحصیل و زندگی می تواند یکی از هدفهای راحت و ارزان متقاضیان تحصیل باشد. باید در نظر داشته باشید که دانشگاه های گرجستان هنوز در مراحل اولیه رشد و تبدیل شدن به مراکز عالی تحصیلی هستند. ولی با توجه به اینکه از اساتید معتبر و خوب اروپایی و روسی استفاده میکنند و با توجه به جذب سریع و خوب دانشجو به سرعت وارد لیست های معتبر دانشگاه های برتر دنیا خواهند شد.

مزیت های تحصیل در گرجستان

  • بدون نیاز به تافل و یا آیلتس
  • گرفتن آسان ویزای تحصیلی
  • شرایط آموزشی استادارد و معتبر
  • دانشگاه های در سطوح بین المللی
  • محیط بسیار مناسب و امن زندگی

 موسسه حقوقی مهرپرور با دارا بودن نمایندگی از دانشگاه ها و مدارس گرجستان می تواند کلیه مراحل اخذ پذیرش، ویزا، اسکان و اقامت شما در گرجستان را در سریعترین زمان و ارزان ترین هزینه انجام دهد.

GeorgianNationalUniversity

دانشگاه ملی گرجستان SEU

دانشگاه ملی گرجستان SEU در سال 2001 به عنوان بخشی از دانشگاه ملی گرجستان Illia Chanavadze شروع به فعالیت نمود. در حال حاضر این دانشگاه در 5 دانشکده تشکیل شده است

GeorgianAmericanUniversity

دانشگاه آمریکایی گرجستان

دانشگاه آمریکایی گرجستان در سال 2001 در تفلیس، پایتخت گرجستان تاسیس گردیده است.یکی از ویژگی های برتر این دانشگاه که آن را با سایر دانشگاه های گرجستان متمایز می سازد روابط بسیار توسعه یافته آن با دانشگاه های بسیار مطرح در جهان می باشد.

تماس بگیرید
فارسی